Par uzņēmumu

SIA ”BALTIC INDUSTRIAL COMPOSITES” ir starptautisks uzņēmums , kurā apvienojušies stiklaplastu  nozares speciālisti no vairākām valstīm. Mūsu zināšanas ir balstītas uz ilggadēju darba pieredzi Skandināvijā, Baltijā un NVS valstīs.

Sākotnēji uzņēmuma nosaukums bija SIA ”VENTSPILS COMPOSITES”. Sākot no 2017.gada 19.oktobra uzņēmuma īpašnieki ir mainījuši uzņēmuma nosaukumu uz SIA “Baltic Industrial Composites”, tādējādi precizējot uzņēmuma mērķus un vietu tirgū.

Esam specializējušies stiklaplasta (FRP) konstrukciju ražošanā ķīmiskās, naftas un enerģētiskās rūpniecības vajadzībām. Izgatavojam gan neliela izmēra reaktorus un cisternas , gan liela gabarīta izstrādājumus  , kuru transportēšana nav iespējama. Šādos gadījumos izstrādājumu ražošanu veicam tieši pie klienta.

Mūsu rīcībā ir gan pieredze darbojoties atbilstoši starptautiskajiem standartiem AD-Merkblatt (Vācija) , EN13121 (Eiropa) , ASME RTP 2000-1 (ASV), PLN-83 (Zviedrija) , gan jaunākās ražošanas iekārtas un tehnoloģijas , gan kvalificēts inženiertehniskais personāls , gan pieredzējuši darbinieki.

Piedāvājam standarta stiklaplastu cauruļvadus no saviem biznesa partneriem Somijā. Projektos, kur nepieciešami tilpumi no tādiem materiāliem kā polieteliēns (PE), polipropilēns (PP), fluoroplasts (PVDF), mēs sadarbojamies ar saviem biznesa partneriem no Igaunijas.

Ja Jums ir nepieciešams uzglabāt agresīvas ķimikālijas , transportēt agresīvas dūmgāzes vai šķidrumus , izgatavot notekūdeņu apstrādes iekārtas , laipni lūdzam uzdot mums savus jautājumus!

SIA ”BALTIC INDUSTRIAL COMPOSITES” speciālisti atradīs Jums vēlamo inžniertehnisko risinājumu.